В Києві 4 жовтня пройде Міжнародний медіафорум Kyiv Media Week 2023

16.09.2023

В Києві 4 жовтня пройде Міжнародний медіафорум Kyiv Media Week 2023.

Міжнародний форум Kyiv Media Week цьогоріч він відбудеться вже втринадцяте.  

Програма форуму фокусуватиметься на найважливіших питаннях і процесах української контент-індустрії та включатиме аналітичні доповіді, панельні дискусії, презентації, пітчинг серіальних проєктів і кілька неформальних культурних заходів.

На KMW’23 пройдуть обговорення  загального стану індустрії, стратегії адаптації та розвитку й планів на майбутнє лідерів ринку, унікальних колаборацій та нестандартних рішень на шляху до партнерств – як на локальному, так і на міжнародному рівнях.

Окрім того, будуть порушені  питання щодо держпідтримки та співпраці з фондами та донорами інших країн, нових підходів до аналізу аудиторії, зміни глядацьких вподобань у споживанні контенту, важливості євроінтеграції та дотримання західного вектору у кіно- та телевиробництві.

Наприкінці вечора усі акредитовані гості форуму будуть запрошені до кінозали для ексклюзивного допремʼєрного перегляду трилераМіж нами” режисерки Соломії Томащук з Анастасією Пустовіт та Ірмою Вітовською у головних ролях. Всеукраїнська прем’єра фільму відбудеться восени 2023, кінотеатральну дистрибуцію стрічки здійснює FILM.UA Distribution.

На випадок повітряної тривоги наша локація має повноцінне підземне укриття для усіх гостей форуму

Для реєстрації переходьте за посиланням

KMW’23 організовано за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

ПАРТНЕРИ KMW 2023: Media Business Reports, FILM.UA Group, 1+1 Media, Starlight Media, ЛІГА.net, Детектор медіа, Одеський міжнародний кінофестиваль.