Всесвітній благодійний кіномарафон CinemAid Ukraine рухається континентами: на черзі – Африка

21.04.2022

До кіномарафону на підтримку України CinemAid Ukraine Charity Film Marathon долучається Кенія. 28 квітня, в Найробі, в кінотеатрі "Anga diamond cinema" відбудуться покази повнометражної стрічки Михайла Іллєнка "Толока" та короткометражних фільмів "Дякую" Максима Люкова і "На своїй землі" Олександра Кирієнка.

Фільми демонструватимуться українською мовою з англійськими субтитрами. Зібрані кінопоказом кошти будуть перераховані до фонду "Повернись живим".

Захід пройде під патронатом Посольства України в Кенії за підтримки кінотеатру "Anga diamond cinema". Співорганізатором з української сторони є Асоціація "Дивись українське!".

Фільм "Толока" режисера Михайла Іллєнка – це фільм-притча за мотивами балади Тараса Шевченка "У тієї Катерини хата на помості", дія якого охоплює понад 400 років і 14 важливих фрагментів історії України. Толока є символом об'єднання українців у складних історичних випробуваннях. Короткометражні стрічки "Дякую" режисера Максима Люкова та "На своїй землі" режисера Олександра Кирієнка екранізовано в межах проєкту "Дивись українське!".

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon – серія показів українського кіно за кордоном на підтримку України. Всесвітній благодійний кіномарафон ініційований Державним агентством України з питань кіно спільно з Українською кіноакадемією, Асоціацією "Дивись українське", Українською Кіноасоціацією, ГО "УкрКіноФест", ГО "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії", ГО "Нарешті", КП "Киівкінофільм", БО БФ "Двері", ГО "Центр розвитку креативних індустрій".