Всесвітній благодійний марафон CinemAid Ukraine прямує до глядачів Вроцлава

21.04.2022

У Польщі тривають покази українського кіно: всесвітній благодійний марафон CinemAid Ukraine Charity Film Marathon прямує до глядачів Вроцлава.

У п'ятницю, 22 квітня, о 18:00, у Вроцлаві у кінотеатрі DCF - Dolnośląskie Centrum Filmowe відбудуться покази українських короткометражних фільмів в межах CinemAid Ukraine Charity Film Marathon та III Long Story Short Film Festival.

Гроші, отримані з придбаних "цеглинок" вроцлавського фонду Fundacja PTACH, будуть передані до фонду "Повернись живим".

Глядачі побачать короткометражні стрічки:

1) "На своїй землі", реж. Саша Кирієнко

У ролях: Станіслав Боклан, Ніна Набока, Олександр Биков

Це історія про звичайних українців, що потрапили в складні обставини, які потребують внутрішньої сили. Найбільший подвиг – в найменшому та найнепомітнішому.

2) "Кобзарський цех", реж. Віктор Придувалов

У ролях: Тарас Компаніченко, Анастасія Багинська, Кирило Тараненко, Василь Жованик, Іван Кушнір, Олег Драч.

Братчики Кобзарського цеху відправляються до лісу на пошук дерева, з якого можна виготовити справжню кобзу. Й її народження повертає до життя.

3) "Дякую!", реж. Максим Люков

У головній ролі: Євгеній Ламах

У фільмі знявся справжній волонтерський автомобіль, який проїхав понад 1000 км в зоні бойових дій, доставляючи медикаменти та евакуюючи поранених.

4) "Штангіст", реж. Дмитро Сухолиткий-Собчук

У ролях: Олександр Лой, Валерія Хілько, Максим Березнюк, Юрій Щербина

Це розповідь про спортсмена-важкоатлета, що готується до престижного міжнародного чемпіонату, і намагається впоратися з психологічними складнощами що виникають у стосунках з коханою та близькими.

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon – серія показів українського кіно за кордоном на підтримку України. Всесвітній благодійний кіномарафон ініційований Державним агентством України з питань кіно спільно з Українською кіноакадемією, Асоціацією "Дивись українське", Українською Кіноасоціацією, ГО "УкрКіноФест", ГО "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії", ГО "Нарешті", КП "Київкінофільм", БО БФ "Двері", ГО "Центр розвитку креативних індустрій".