Як звучить "Лісова пісня": Христина Соловій презентує кліп на саундтрек з анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня"

10.03.2023

Творці анімаційної стрічки «Мавка. Лісова пісня» (студія Animagrad (FILM.UA Group)) і Христина Соловій представляють кліп на емоційний саундтрек до мультфільму — «Лісова пісня». Слухайте композицію на усіх музичних платформах, дивіться відео на YouTube-каналі, а також у соціальних мережах FILM.UA Group та виконавиці. 

В анімаційному фільмі «Мавка. Лісова пісня» саундтрек у виконанні Христини Соловій лунає у завершальній сцені фільму та допомагає глядачам яскравіше відчути емоції від перегляду. 

Христина є авторкою слів, а також композиторкою «Лісової пісні». Над аранжуванням працювали саундпродюсери Павло Литвиненко та Євген Філатов (The Maneken). Режисером-постановником відеороботи виступив Андрій Колесник, оператором-постановником — Сергій Ревуцький, а образ створили Віталій Бірківський та Дмитро Грушківський. 

«”Лісова пісня” Лесі Українки — моя настільна книга ще з дитинства, я була кільканадцять разів на виставі у театрі Курбаса. Образ Мавки — мій улюблений в українському бестіарії. І я мала мрію бути причетною до створення нової культурної спадщини України, яка є триб’ютом Лесі Українці. Мені важливо бути у цьому процесі співтворцем. Переглядаючи робочі матеріали мультфільму, я розуміла, що в анімаційному фільмі історія й образ Мавки зовсім інші, ніж у першоджерелі драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», себто її повне переосмислення. Відтак, я бачила своїм завданням написати пісню, лірика і музика якої буде натхненна Лесиними поезіями та стилем словопису», — поділилася Христина Соловій емоціями від роботи над саундтреком для анімаційного фільму.

У кліпі перетинаються два світи: в одному — герої анімаційного фільму, в іншому — співачка, яка сама стає Мавкою у реальному світі. Дива трапляються з тими, хто вірить в них. 

І які б труднощі не були позаду, які б виклики не чекали попереду, з любов’ю та вірою в серці можна здолати все. «Лісова пісня» — це маніфест віри: в себе, в найближчих людей та в щасливе майбутнє. 

Анімаційний фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Генеральним медіапартнером проєкту є канал «1+1»

Кінотеатральну дистрибуцію здійснює FILM.UA Distribution та «Кіноманія»

Доєднуйтеся до перегляду «Мавка. Лісова пісня» у кіно — прокат триває!