Відновлено зйомки містичного трилеру "Егрегор"

01.09.2020

У Києві після довгої карантинної перерви стартували зйомки повнометражного художнього фільму Egregor – пригодницького трилеру з елементами містики.

В основі сюжету – історія про давній культ, таємний орден, який впродовж сотень років утворює містичні Егрегори з енергії, щоб отримати можливість керувати свідомістю людства та заволодіти світом.

Головні ролі у фільмі виконують Омрі Роуз – американський актор, відомий своєю участю у фільмах “Непокора” (2018) і “Ліга справедливості” (2017) та Олена Лавренюк – українська актриса театру та кіно, виконавиця головних ролей у фільмах Dzidzio Контрабас та 11 Дітей з Моршина.

Глядачі побачать у фільмі також:

• Данієля Ольбрихського – улюбленого польського актора відомих режисерів Анджея Вайди, Кшиштофа Зануссі та Єжи Гоффмана

• Валерію Караман – партнерку Віллема Дефо та Роберта Паттінсона у фільмі "Маяк" (2019)

• Анджея Зелінського, відомого своїми ролями у серіалі "Ватага" виробництва HBO та фільмі "Піаніст" (2002) Романа Поланскі.

Режисер стрічки – Станіслав Капралов, чию дебютну картину Let it Snow нещодавно придбав найбільший в світі американський дистриб’ютор Lionsgate.

Генеральний продюсер фільму – Сергей Лавренюк, компанія Solar Media Entertainment. Стрічка створюється за підтримки Держкіно за результатами 9-го конкурсного відбору кінопроєктів.

Зйомки фільму відбудуться в Україні – у Києві та Львові, Польщі та США – у Нью-Йорку. Реліз фільму планується на 2021 рік.

Фотогалерея Backstage Egregor