Стороженко Сергій Анатолійович

Заступник голови Державного агентства України з питань кіно

Телефон +38 (044) 280-13-03
Місцезнаходження м. Київ, вул. Лаврська, 10, каб. 403
Електронна скринька storozhenko@usfa.gov.ua
Файли до завантаження:
Відомості декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2020 рік (643 kB)Переглянути в браузері

Cтороженко Сергій Анатолійович народився 20 лютого 1978 року в місті Києві.

У 1999 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство» та отримав диплом Спеціаліста.

У 2008 році закінчив Академію управління Міністерства внутрішніх справ України за спеціальністю «Управління у сфері правопорядку» та отримав диплом магістра.

Робочу діяльність Сергій Cтороженко розпочав у 21 рік у відділі Державної служби боротьби з економічною злочинністю Дніпровського районного управління ГУМВС України в місті  Києві, в подальшому – в Головному управлінні МВС України в місті Києві та Міністерстві внутрішніх справ України, Національній поліції України.

З 1999 по 2019 рік працював на різних посадах в Державній службі боротьби з економічною злочинністю (згодом – Департамент захисту економіки Національної поліції України), по лінії протидії злочинам у галузях економіки, житлово-комунального господарства, інфраструктури та бюджетної сфери.

У вересні 2019 року за вислугою років Сергій Стороженко закінчив трудову діяльність в органах внутрішніх справ та вийшов на пенсію. З 10 січня по 22 вересня працював на посаді начальника управління економічної та інформаційної безпеки Південно-Західної залізниці АТ «Українська залізниця».

З 22 жовтня 2020 року призначений на посаду заступника Голови Державного агентства України з питань кіно.