Заява про видачу державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів (зразок)

№_________                                                                                                             

   Голові

Державного агентства України з питань кіно

______________

від ________________________

 

Заява.

Прошу оформити державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільму (- ів) для показу (вказати вид прав на території України), відповідно до наданих документів.

Прошу оформити (кількість примірників).

До заяви додаються (відповідно до вимог Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів):

1. назва фільму мовою оригіналу та українською мовою, країна і студія-виробник, рік створення (виробництва),

2. оригінал або нотаріально засвідчену в установленому порядку копію (ксерокопію) угоди (контракту, договору) або іншого документа, який підтверджує надання автором фільму або власником, який має виключне право на фільм, дозволу або передачу прав на розповсюдження і демонстрування фільму;

3. коротка анотація фільму, довідку про основний творчий склад знімальної групи та про метраж і тривалість фільму, засвідчені підписом власника відповідних прав на фільм;

4. фільмокопія, яка відповідає технічним вимогам для перегляду, дубльована (озвучена, субтитрована) українською мовою на території України суб'єктом господарювання, який виробляє товари, виконує роботи та надає послуги на території України.

 

 

Дата                                                          Підпис (печатка)