CinemAid Ukraine Charity Film Marathon: у Лос-Анджелесі на підтримку України в живому виконанні звучали гімни України та США

17.05.2022

У Лос-Анджелесі пройшли покази Всесвітнього благодійного кіномарафону CinemAid Ukraine Charity Film Marathon

У неділю, 15 травня, в Ukrainian Culture Center глядачі побачили прем’єру у США художнього фільму "Будинок "Слово". Нескінчений роман" режисера Тараса Томенка та короткометражні фільми "Дякую" Максима Люкова та "На своїй землі" Олександра Кирієнка.

І Лос-Анджелес став першим містом кіномарафону, в якому звучало живе виконання гімну України! Захід відкрила Вікторія Спінеллі – член управи Українського культурного осередку в Лос-Анджелесі. Гімни США та України прозвучали у натхненному виконанні Асі та Євгена Горських.

На захід завітали консул консульства України у Сан-Франциско Анна Зайченко, представник благодійного фонду Stand with Ukrainian Foundation Олексій Денисов. Із відеозверненням до глядачів кіномарафону виступили Голова Держкіно Марина Кудерчук та режисер фільму "Будинок "Слово". Нескінчений роман" Тарас Томенко.

Захід пройшов за підтримки Ukrainian Culture Center та анімаційної студії Ladybug. Співорганізатором з української сторони виступила Асоціація "Дивись українське!", координатор проєкту в Лос-Анджелесі – Наталія Гриценко.

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon – серія показів українського кіно за кордоном на підтримку України. Всесвітній благодійний кіномарафон ініційований Державним агентством України з питань кіно спільно з Українською кіноакадемією, Асоціацією "Дивись українське!", Українською Кіноасоціацією, ГО "УкрКіноФест", ГО "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії", ГО "Нарешті", КП "Київкінофільм", БО БФ "Двері", ГО "Центр розвитку креативних індустрій".