До уваги подавців на конкурсні відбори Держкіно!

13.04.2021

Через велику кількість запитань щодо участі у П'ятнадцятому конкурсному відборі кінопроєктів та у зв'язку із запровадженням нових правил (умов) проведення конкурсного відбору та прийняття Радою з державної підтримки кінематографії порядку прийняття рішень та рішення Ради з державної підтримки кінематографії №76 від 26.02.2021 року (про "Розподіл коштів загального фонду державного бюджету за формами державної підтримки у 2021 році") , Держкіно готує відеоінструкцію із роз'ясненнями для учасників конкурсу.

Відеоінструкцію з відповідями на запитання, що найбільш часто виникають під час підготовки та подання документів на конкурс, буде опубліковано найближчими днями на сторінках Держкіно.

Якщо ви вже маєте такі запитання або потребуєте роз'яснень, просимо надсилати питання на адресу competition@usfa.gov.ua або залишити за телефонами (044) 280-11-72 та (044) 280-12-11. Якщо у вас виникли проблеми із поданням документів на конкурс, за цими номерами можна також отримати консультацію.

Перш ніж звертатися за консультацією, дуже просимо вас уважно ознайомитись із порядком проведення конкурсного відбору та умовами подання документів.