Перший публічний показ фільму «Будинок Слово. Нескінчений роман» у Києві відбудеться на Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival

21.09.2022

Перший публічний показ повнометражного ігрового фільму «Будинок Слово. Нескінчений роман» в Києві відбудеться на Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival.

Сюжет. 1927. Радянська Україна. За наказом Сталіна в Харкові був побудований кооперативний будинок «Слово». У комфортних квартирах живуть найвидатніші українські письменники. Усі вони стали учасниками експерименту, спрямованого на виведення нового типу радянського письменника та тотальний контроль над творчим процесом з метою створення єдиного художнього методу соціалістичного реалізму.
Випадково в будинок «Слово» оселився молодий амбітний письменник Володимир Акімов. Хто він? Ніхто не знає. Але з цього приводу в будинку «Слово» починають відбуватися дивні події, про які стіни будинку досі мовчать.
Історія заснована на реальних подіях. 

Показ відбудеться 5 жовтня о 16:30 у київському кінотеатрі "Жовтень". Після сеансу планується обговорення стрічки з творчою групою. 

Нагадаємо, що раніше створений за підтримки Держкіно фільм Тараса Томенка "Будинок "Слово". Нескінчений роман" став переможцем Košice International Film Festival у Словаччині. Стрічка отримала нагороду Best Feature Film Міжнародного кінофестивалю в Кошице.

А світова прем'єра фільму відбулась на Варшавському кінофестивалі.